shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN

Shitet nga: beli 08 Gsh 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ofrojm shatora per sezon dimror me nxemje shum te pershtatshem 044 286 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim