tenda ME NXEMJE ne PRISHTIN .045 592 443

Shitet nga: lindi Dje 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ofrojm tenda me nxemje .karrika dhe tavolina.tendat jan teper moderne per koh te dimrit .4x10.5x8.5x10. tel 045 592 443 prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim