AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES

Shitet nga: KUJTA Dje 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO TAXI PER AEROPORT SHKUPIT, PRISHTINES, TIRANES, DHE NEPER GJITH QYTETET E KOSOVES

VETURA KOMODE ME KLIM
SHERBIMI NE QDO KOHE I SIGURT

KONTAKT 044 242 055 OSE VIBER +383 44 242 055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim