Auto Taxi LiLi

Shitet nga: Auto taxi LiLi 10 Shk 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Auto Taxi LiLi bajmë bartjen e udhtarve ne te gjitha destinacionet ne airoporte ne Ambasada ne Maqedoni Shqiperi etj per raste spitalore qmimi 30% zbritje transportin e bajm me vetur luksoze Vetura posedon 6 ulse te pasagjerve per me shum na kontaktoni ne 044/273-889 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim