AutoTransport 24H

Shitet nga: adnani 24 Jan 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AutoBartje 24h brenda Kosoves ashtu edhe jasht saj
Adnani
tel +386 49 124 782 Viber
+377 44 124 782 Viber
+377 45 587 321 viber
044 935 225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim