Bëjmê transportin në të gjith Kosoven

Shitet nga: fahredin 06 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportin e te gjitha llojeve ne kosov me lartësi prej 15m per me shum informata kontaktoni ne numrin 044296986
044 421 765
049 370 123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim