Bëjmë hapjen e puseve - bunarëve në mënyrë profe..

Shitet nga: Blerim 16 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Na kontaktoni në 044.156.004 dhe ne 049.156.004 dhe ne Viber tek numri i vales
Na Kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim