Bëjm bartjen e veturav 24h

Shitet nga: Auto bartje 24h 01 Gsh 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO SALLONI
autoZone

AUTO BARTJE 24h
044/213 300
049/213 300
Viber +38649 213 300

Naseri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim