Bej transport me kamion

Shitet nga: Mustaf Gashi 22 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bej transport me kamion Mercedes Sprinter 412 ne Shqiperi,Maqedoni,Mal te zi me çmim shum te volitshem nr kontaktus:
044616060 dhe 049196499
Kamioni posedon gjithashtu edhe rampen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim