Bej transport nga zvicra per kosove

Shitet nga: reshit 08 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Transport rrugor jo me kamion
me tabela normale
cmimi nga 700franga
tel viber whapssap
+41788396297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim