Bejm transportin e mallrave 24h me hebybyn

Shitet nga: Burim 22 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e mallrave me kamionet deri ne 8 paleta 2ton kamioni ka edhe hebybyne punojm ne gjith Kosoven Numri i telefonit 045677429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim