Bejm vozitjen personale me kerr privat .

Shitet nga: faton 30 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Krujm sherbime per ju 24 ore vozitje me vetur personale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim