Bejme transortin e te gjitha llojeve te mallrave..

Shitet nga: nedi 21 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transortin e te gjitha llojeve te mallrave mbrenda dhe jasht kosoves me qmime shum te volitshme,
ju mirempresim ne nr te tel ...044 455 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim