EUROSHPED1 JU OFRON SHËRBIME ME KRAN DHE TRANSPORT

Shitet nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN 22 Pri 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI Në 6t(ton),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:
Transport Me Vinq-kran EuroShped1 Company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim