Jap me qira ose shes Linjen Prishtine-Pej-Ulqin

Shitet nga: Linja 09 Krr 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
ipet me qira ose shitet linja Prishtine Pej Rozhaj Podgoric Ulqin

Nga Prishtina ne oren : 16.30
Nga Ulqini ne oren :05.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim