Moler dhe Elektik

Shitet nga: Burim 07 Gsh 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Profesional Moler dhe Elektrik.

bejme intrevenime dhe permirsime ne mure lyrjen dhe elektriken ne banesa zyre.

Ju mirpresum cmimin sipas marreveshjes punojm te shtune dille si dhe pas orarit pas ores 4 gjat javes ju garantojm per peofesioanlizem ne punen tone :-)


Nr 045 444-224
Nr 045 880-077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim