NiTi Trans kryn keto sherbime traspprto

Shitet nga: Niti trans 07 Mar 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
1 Transportin e mallrav Ushqimor,bujqsor,ndertimor etj
Me pesh pej 5t deri 24t
5t Vetem n'KS,Serbi
24t Ne gjith KS,SRB,MK,AL,BIH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim