OFROJM TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN 044 250 648

Shitet nga: AUTO KRAN BESI 18 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE uELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 14 METRRA LARGESI PUNOJM ME ORË DHE ME DITË JU MIR PRESIM TEL 044-250-648 044 465 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim