Ofroj transport me kombi

Shitet nga: DRITON 01 Nën 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ne tere kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim