Ofrojm transport te udhetareve

Shitet nga: Muhameti 04 Tet 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Organizojm transport te udhetareve ne Kosove,Macedoni,Shqiperi dhe Mal te Zi me kombibus Mercedes Benz Sprinter 2008 dhe VW T4.
Kombibuset jane komfor.
Ne sigurojme nje transport modern,te rehatshem dhe te besueshem me cmime te volitshme per klientet tane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim