PUNOJNA ME BAGERA

Shitet nga: Jeton 05 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
KRYEJM KETO PUNE :
Hapjen e Budrumav
Transportin e Zhavorit
Hapjen e Kanaleve
Ngjeshjen me Valak
Mob 044-443-604
Adresa ; PRISHTIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim