Punojmë Me Kran Si Dhe Bëjmë Transport 24orë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN 30 Jan 10:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Euroshped1 ben transport dhe pun me kran
Bejm transportin e kioskav-trafikav-barakav-shupave te ndryshme, kontenjerav, reklamave, kapriatave te ndryshme dhe montim te kapriatave, rezervar-cisterna, kulmave, paletav te ndryshme, sanakve, gjeneratorve, etj etj
Euroshped1 ju mirpret me gjith respektin
tel:044/049-169-673
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI Në 6t(ton),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:
Transport Me Vinq-kran EuroShped1 Company

EUROSHPED1 NE YOUTUBE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim