Punojm me Bagera

Shitet nga: maloku 26 Nën 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm hapjen e kanaleve,germimin e bodrumeve si dhe rrenimin e Objekteve.
na Kontaktoni

044 374 393
049 374 393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim