RENT A CAR TOSI AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

Shitet nga: RENT A CAR TOSI 22 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Përshkrim i sendit
RENT A CAR TOSI


Ju ofrojme vetura me qira PREJ 10 euro .Kemi edhe vetura automatikVETURA QE I KEMI NE DISPOZICION JANE:VW POLO,OPEL VECTRA,OPEL ZAFIRA ME 7ULSE, SKODA FABIA ,CHEVORLET AVEO, TOYOTA 4RUNNER,TOYOTA AVENSIS,MITSUBISHI,AUDI.FORD,NISSAN,


KEMI VETURA PER GREQI, APO NDONJE VEND TJETER JASHT KOSOVES ME TABELA TE SHKUPIT


GJINDEMI NE AEROPORTIN E PRISHTINES SI DHE NE PRISHTINE AFER STACIONIT TE AUTOBUSAVE AFER OXHAKUT TE NGROHTORES TE HOTEL VICTORY
TRANSPORTI NGA AEROPORTI I SHKUPIT ME CMIM TE VOLITSHEM PER KLIENTET TONE


JU OFROJME EDHE SHERBIM TAXI NGA PRISHTINA PER NE QYTETET TJERA DHE JASHTE KOSOVES
NE AEROPORT TE TIRANES,SHKUPIT,PODGORICES,NISHIT ETJ.
UDHTIME ME VETURA LUKSOZE ME SHOFER PERSONAL VIP KU DO NE EUROPEWWW.RENTACARTOSI.COM
Ju Mirpresim

VIBER +37744331234
VIBER +38649331233

Ju lutem nese nuk pergjigjemi ne VIBER ju lutem na shkruani ne VIBER se ndodh nganjehere nuk ka internet


rent a car tosi prej 10 eu


veturat prej 10E
Ju faleminderit

Adresa :Te rrethi te HOTEL VICTORY SI DHE AEROPORTIN E PRISHTINES te rrethi i Sllatines .

merrjep faqja me e popullarizuar
rent a car pristina kosovo kosove RENT A CAR PRISHTINA rentacar-prishtina.com KOSOVE KOSOVO EUROPCAR SIXT RENT A CAR PRISHTIN airportpristina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim