Renovim Gled Knauf Amstrong Pllaka Dysheme Laminat

Shitet nga: Mili 25 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Rexha-N Kryejm keto sherbime si; Renovime të shtepiave banesav lokalev komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Renovime , Glet, Knauf, Gur Dekorativ Ngjyra,Amstrong, Pllaka, Laminat parket Ujsjellc kanalizim bejm Izolume te ftohta po ashtu edhe me Flak .
Punet me te mira ne treg me qmimin me te mir !!!

045321805 ose 0038649321805 viber dhe whatsApp
www.facebook.com/Rexha-NNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim