SERVIS TAHOGRAFA TAKSIMETER ,KAMIJONI,AUTOBUS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TRAFIKU-T 10 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
SERVIS & LABORATOR I AUTORIZUAR TAHOGRAF , TAXIMETER,

" TRAFIKU-T " KRYEN KËTO SHËRBIME.

1. KALIBRIMIN E TAHOGRAFËVE DHE ,SERVISIMIN.

2. KALIBRIMIN E TAKSIMETRAVE, SERVISIMIN..

3. MONITIMIN E TAKSIMETRAVE VERSIONIN MË TË RI ME ( PASQYRE ).

4. MONTIMIN E RADIOLIDHJEVE DHE PROGRAMIMIN .

6. DISK DIAGRAMA TË GJITHA RËNGJET SIQ JAN: 100,125,140.160,180.

PJES REZERV PËR TAHOGRAF TË GJITHA TIPEVE QË GJINDEN NË TREGUN TON .


KONTAKTI : VIBER +37744/258-295, 045/616-204 TRAFIKU-T, Email: taho-trafiku@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim