Sjellim vetura nga Gjermania sipas porosis

Shitet nga: Vali 05 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Sjellim vetura nga Gjermania sipas porosis. Me qmim te volitshem.
Per detaje tjera telefononi...

Tel.: 044-240 106 (Viber) ose 049-237 430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim