TRANSPORT TE PASAGJERVE,KOSOVE-SHQIPER-MAQEDONI

Shitet nga: muhamed 11 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJM:TRANSPORTIN TE PASAGJERVE,KOSOVE-SHQIPER-MAQEDONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim