TRANSPORT DHE SHËRBIME ME KRAN Tel:044/049-169-673

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN 09 Sht 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Euroshped1 ben transport dhe pun me kran
Bejm transportin e kioskav-trafikav-barakav-shupave te ndryshme, kontenjerav, reklamave, kapriatave te ndryshme dhe montim te kapriatave, rezervar-cisterna, kulmave, paletav te ndryshme, sanakve, gjeneratorve, etj etj
Euroshped1 ju mirpret me gjith respektin
tel:044/049-169-673

EUROSHPED1 Në youtube kliko ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim