TRANSPORT I TE GJITHA MALLRAVE ME HEBYBYN

Shitet nga: Burim 01 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e mallrave ne te gjith kosoven me hebybyn numri i kontaktit 045677429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim