TRANSPORT JEMI ATY KU JU DUHEMI 24H 044-250-648

Shitet nga: AUTO KRAN BESI 27 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 16 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-648 044- 465-744 VIBER +377 44 250 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim