TRANSPORT ME KAMION SPECIAL BESI TEL:044-250-648

Shitet nga: BESI 11 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJEN E TRAFIKAV. BARTJEN E MAKINAV. SI DHE GJERAV TE DRYSHME. AUTO KRAN BESI JEMI NE GJITH KOSOVEN -PRAN JUSH TEL: 044-250-648 VIBER +377-44-250-648 JU MIR PRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim