TRANSPORT ME KAMION

Shitet nga: enver 04 Mar 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
KRYEJ TRANSPORTE ME KAMION NE TE GJITHË TERITORIN E KOSOVES'
TRANSPORTE EDHE ME KAMION KIPER DERI 4 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim