TRANSPORTI I VETURAVE NGA KREJT EVROPA

Shitet nga: Latifaj 19 Maj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Kompanija Latifaj me seli ne Gjermani dhe ne Kosove ben transportin e veturave nga e gjithe Evropa
Transporti behet me kamiona modern dhe me garancion te plote

Po ashtu transporti behet edhe nga shtetet Scandinave

Ne raste urgjente transportin e bejme edhe duke vozitur qe do te thote se vetura mbrrin per 24h

Tel dhe viber +4915789277633
Email: autotransporte.latifaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim