Taxi Transport Privat -AirPort Shkup

Shitet nga: Taxi 16 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bej Transport per AirPort Shkup dhe anasjelltas me marrveshje, Jam besimtar dhe mundohen me kry punen fer dhe arsyeshem.

Info Taxi Transport Prishtine
044949272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim