Tranasport me kamijon

Shitet nga: Anton 11 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm tranasport me kamijon ne PRishtin si dhe ne vendet tjera te kosoves
Per e shum kontaktoni
044726737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim