TransporT Me Kran BESI (044-250-648)

Shitet nga: AUTO KRAN BESI Sot 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE oELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE RRJETAVE TE BETONIT REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 16 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-648/
Viber +377-44-250-648 Facebook Auto kran besi TransporT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim