Transport Turqi- Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SUZANA Lojistik 15 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportin e te gjitha mallrave te plota dhe parciale nga Turqia per ne Kosove, Maqedoni, Shqiperi dhe anasjelltas.

Per me shume na kontaktoni permes tel dhe email :
+905395040858
+38649166522
info@suzanalojistik.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim