Transport, pasagjerve

Shitet nga: Meti 15 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJ TRANSPORT TE PASAGJERVE KUDO PER
KOSOVË, SHQIPËRI, MAQEDONI, DHE MAL TE ZI...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim