Transport Malli Nga Europa Dhe Anasjelltas

Shitet nga: Mehdi Dje 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
* Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet evropiane .
* Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Francë, Qeki, Hungari, Spain, Portugali, Suedi, Rusi, ETJ.

* Transport Normal - Vetura,Kamiona,Eskavator,Piruner,dhe gjithqka tjeter.
* Transport Frigo,
* Transport Mjeteve te renda me përcjellje jashtë standarteve transport special, ETJ.

* Kryejm Export prej Kosove per te gjitha vendet e Europes

* SHPEJTESIA - SIGURIA - KORREKTESIA / NE DALLOJME ME TE TJERET.

+386 49 317 000
+377 44 317 000
meda04e@hotmail.com
Avin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim