Transport Prishtine - Gjilan | Prishtine - Ferizaj

Shitet nga: Shpetimi 27 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportin e gjesendeve me pesha jo te medha nga Prishtina per ne Gjilan , Ferizaj dhe Kaqanik.

Nisjet behen cdo dit rreth ores 04:30 e mengjesit , duke perfshi edhe vikendet

Per cdo informate, kontaktoni ne numer te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim