Transport Shkup - Prishtin dhe kthyes

Shitet nga: Naim 10 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transport Shkup - Prishtine dhe Prishtine - Shkup Transporti behet me Kombi Mercedes Vito Numrat e Telefonit jan : 049809831 Dhe 045474871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim