Transport kosov serbi dhe anasjelltas

Shitet nga: Sunaj 29 Gsh 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transport mallraah nga kosova ne serbi dhe anasjelltas edhe sherbe tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim