Transport me KAMIJON

Shitet nga: anton 14 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJM transport me kamijon ne Prishtin si dhe ne vendet e tjera te kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim