Transport me kamijon

Shitet nga: anton 08 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejm transport me Kamijon ne Prishtin si dhe ne vendet tjera te kosoves per me shum mund te na kontaktoni

+37744/ 726737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim