Transport minibus

Shitet nga: Anesi Travel 21 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bëjmë transport me minibusa per të gjitha llojet grupët ,nxenësit ,parashkollorët ,qerdhet, vizitoreve ,punëtorëve te ndryshem etj... etj.. me klimë ,dvd shumë komfor ,te sigurtë ,të saktë dhe vozitje të rehatshmë ju mirëpresim nr tel 045-645-432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim