Transport të orendive shtëpiake

Shitet nga: Privat 11 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bëjmë transportin e orendive shtëpiake nga një lokacion në lokacion tjetër në rast shpërngulje edhe në raste kur orenditë dëshironi ti lëvizni nga një dhome ne tjetrën.

Demontimin dhe montimin e mobilëve qe transportohen po ashtu edhe te atyre që dëshironi te u a ndërroni vendin ne shtëpi.

Bëjmë edhe dizajn për enterier dhe exterier te shtëpisë tuaj (dhomave, paradhoma, kuzhinave qëndrimit ditor), kopshtit me programe bashkohorë dhe me profesionist te kësaj lëmie (arkitekt).

Na kontaktoni për këto shërbime!!!!
044 481 887/ 049 858 217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim