Transport te mallrave ne gjith kosoven

Shitet nga: Burim 26 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Transpor me kamion poashtu hebiby
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim