transport 24h me kamion te ndryshum ne gjith evrop

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: maxhuni trans 22 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejm transport veturave
transport kontinerv
transport mallrave ndryshme nga gjth vendet per ne kosov
qmim me marrveshje
te interesuar le te kontaktoj telefon vrejte nese sben telefoni shenoni nje email sepse gjindemi zakonisht ne udhtime te ndryshme /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim