transport me kamion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BINA-COM 19 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejme transportin me kamion dhe punojme me hillt;;montimi i kubzav te betonit;; mbjellja e barit tel 044355799 044767070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim